- cm3  27430

Manuális: 5 fokozat
Sedan
Használt/Újszerű

Számolja ki a gépjármű átírásának költségeit!
Leírás
Kitűnő állapotban lévő, sérülés és karcmentes, garázsban tartott, szervizkönyves, kevés kilométerrel, új autó vásárlása miatt eladó.
Az előírt karbantartás és a futott km miatt cserélve lettek a következők:
Teljes vezérlés, vízszivattyú, a kora miatt a hűtő, a középső és a hátsó kipufogódobok és a gyertyák.

Olajat nem fogyaszt és csak kiemelt minőségűt használtam. Benzinből is csak 100-ast tankoltam bele. Telet nem látott, így semmi korrózió, rozsda nincs a kocsin, de nem is láttam ebből még szétrohadt szériát csak sérülten.
A kőtelező alkatrész cserén kívül minden eredeti és újszerű az autón.
Feltöltött dokumentumok
A hirdetéshez 0db feltöltött dokumentum tartozik.
Netrisk KGFB-index
Az ilyen kategóriájú gépjárművekre a múlt héten az alábbi átlagos, éves díjakon kötöttek kötelező biztosítást a Netrisk.hu portálon. A feltüntetett díjak tájékoztató jellegűek, az adott gépjárműre vonatkozó konkrét díj mértékét a tulajdonos/üzembentartó adatai nagyban befolyásolhatják. Az erre a gépjárműre vonatkozó pontos díj kiszámításához kérjük, kattintson a díjszámítást indító gombra.
50 936 Ft/év
Netrisk átlagdíj
66 263 Ft/év
Átlagdíj A0