2008 óta egy gazdánál! Újkora óta magyar az autó, klíma sajnos nincs benne! Hibakód nincs, különösebb baja az autónak nincs, mindennapos használatból került ki most, kisteherautó lett helyette vásárolva. Érvényes műszakival, gyorsan használatba vehető.