2014 óta Magyarországon, azóta egy ember használta! Eddig vezetett szervizkönyve van, németországi autó volt. 2200 kg-os vonóhorog, klímán kívül nagyon jó felszereltség. Újabb Transporter lett helyette vásárolva, ezért került piacra. Sok műszakival, gyorsan elvihető, használatba vehető.